PobierzFlash

Aktualności

Życzenia na Wielkanoc 2013

Klientom, Partnerom, Sympatykom Handlostacja.pl pragniemy złożyć moc serdecznych życzeń. Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Życzenia na Święta i Nowy Rok

Aby święta były wyjątkowymi dniami w roku, by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem...

Zmiana lokalizacji biura

Informujemy, że z początkiem czerwca 2012 zmieniła się lokalizacja naszego biura.

Jak zwiększyć konwersję w sklepie internetowym?

Pytanie „jak zwiększyć konwersję?” spędza sen z powiek każdemu, kto rozpoczyna przygodę z e-biznesem lub z trudem usiłuje nie wypaść z wyścigu o miano najlepiej prosperującego sklepu internetowego w swojej branży. Zanim spróbujemy sobie na nie odpowiedzieć, warto zastanowić się jeszcze, czym jest współczynnik konwersji w sklepie internetowym.

Życzenia świąteczno-noworoczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku 2012, wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom pragniemy złożyć serdeczne życzenia.

Strategie Rozwoju Przedsiębiorstwa w Oparciu o e-Biznes

Dajcie mi punkt oparcia,
a poruszę ziemię.
ARCHIMEDES Z SYRAKUZ

 

Wszyscy od wielu już lat powtarzają, że trzeba inwestować w nowoczesne technologie informatyczne (w tym e-technologie). Mało kto jednak potrafi odpowiedzieć na kluczowe pytanie – w jakim celu? Jesteśmy przekonani, że dobrze wykorzystane technologie internetowe mogą być dźwignią, która zmieni oblicze firmy. Dlaczego jednak tak rzadko to się udaje? Poniższe jest próbą innowacyjnego podejścia do technologii i odpowiedzi na to pytanie oraz szereg kolejnych. Ile realnie kosztuje wdrożenie nowych technologii? Jakie musza być spełnione warunki aby wdrożenie e-technologii było opłacalne i celowe? Co powinno być najpierw: ciekawa technologia czy też atrakcyjna rynkowo strategia, która potrzebuje określonej technologii?

Magia e-biznesu - cykl szkoleń dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw

Na przestrzeni kilku ostatnich lat e-biznes ciągle się rozwija i zyskuje nowych entuzjastów. Niestety, w porównaniu z innymi krajami, w Polsce dynamika wzrostu jest wciąż niewielka. Zdaniem ekspertów przyczyna tkwi w niedostatecznej wiedzy polskich przedsiębiorców o e-commerce oraz w stosunkowo niewielkim doświadczeniu. Co sprawia, że niektóre przedsiębiorstwa prawie w magiczny sposób rozwijają się, a inne znikają z mapy e-biznesu, jak królik w kapeluszu? Rozwiązaniem są pewne "sztuczki", których każdy przedsiębiorca planujący wypłynąć na szerokie wody, może się nauczyć.

Social Media Marketing w natarciu

Zainteresowanie portalami społecznościowymi rośnie lawinowo. Obok kont prywatnych pojawiają się fan page'e korporacyjne oraz zakładane przez średnie i małe firmy.

Zmiana lokalizacji biura

Informujemy, że z początkiem czerwca 2011 zmieniła się lokalizacja biura Handlostacja.pl.

Outsourcing - sposób na zyskowny sklep internetowy (Głos Biznesu)

Miło nam poinformować, że na temat Handlostacja.pl został napisany artykuł, który opublikowano na łamach Głosu Biznesu (nr 2 2011).

Artykuły: 1 do 10 z 17

Stron: 1,7
1 2  Następna strona