PobierzFlash

Oferta

 

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli sklepów internetowych oraz tych, którzy prowadzą tradycyjną sprzedaż, jednak dostrzegają potencjał w Internecie.

 

Pracujemy na ogólnodostępnym oprogramowaniu, jak i na dedykowanym Extreme Commerce, które szczególnie polecamy naszym Klientom. Rekomendowana przez nas technologia przeznaczona jest dla firm, które oczekują kompatybilności systemu z innymi oraz kompleksowego wsparcia w prowadzeniu e-biznesu. Extreme Commerce dostosujemy pod indywidualne wymagania Klientów zarówno pod względem interface-u, jak i funkcjonalności.

 

Aby pomóc zmaksymalizować zyski, doradzimy w zakresie użyteczności sklepu. Co więcej,  jeśli zdecydujesz się na outsourcing, poprowadzimy Twój sklep, dzięki czemu nie będziesz musiał zatrudniać sztabu dodatkowych ludzi do jego administracji.

 

Doświadczenie w branży e-commerce pozwala nam na przekonanie, że skuteczne kampanie promocyjne są kluczem do zaistnienia w Internecie. W związku z tym proponujemy całą gamę sprawdzonych pomysłów e-marketingowych.

 

Wszystkie wykonywane przez nas działania mają na celu realizację szczegółowych celów w sprzedaży internetowej:

  • zwiększenia ilości odwiedzin
  • zwiększenia konwersji (stosunku liczby odwiedzin do liczby zamówień)
  • zwiększenia przeciętnej wartości zamówienia
  • zwiększenia liczby powracających Klientów

 

Realizacja tych zamierzeń prowadzi do celu głównego, jakim jest ZWIĘKSZENIE OBROTÓW W TWOIM SKLEPIE INTERNETOWYM.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.